Przygotuj się na niezapomnany wieczór
z naszą firmą

Pasje naszych klientów

Samotne wyprawy rowerowe
Kamil Mossakowski

Good Group:

  • Promuje zdrowy styl życia i ciekawe hobby naszych pracowników i klientów.
  • Jest sponsorem samotnych wypraw rowerowych naszego kolegi Kamila Mossakowskiego.

W tym roku Kamil odwiedzi Gruzję. Z jego wyprawy pod koniec roku zostanie wydany ekskluzywny album w którym zostaną pokazane najpiękniejsze miejsca Gruzji , kultura , zabytki , atrakcje turystyczne oraz baza hotelowa. To wszystko spajać będzie relacja pisana Kamila .

Zapraszamy do zakupu albumu, który będzie wspaniałym prezentem dla osoby najbliższej, prezentem urodzinowym, imieninowym i tak bez okazji.

Oto zdjęcia z ostatniej samotnej wyprawy rowerowej Kamila Mossakowskiego z Islandii:

Wokalistka
Agata

Jestem studentką IV roku prawa, a moją ogromną pasją jest muzyka. Swoją przygodę ze śpiewem rozpoczęłam od nauki w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach. Późniejszym etapem mojego rozwoju muzycznego były ogólnopolskie konkursy oraz festiwale muzyczne, na których to wygrywałam wiele nagród oraz zdobywałam cenne doświadczenie sceniczne. Obecnie śpiewam, koncertuję, rywalizuję na festiwalach muzycznych. Łączenie dla mnie studiów prawniczych wraz z muzyką stanowi nie lada wyzwanie. Są to pozornie dwie sprzeczne ze sobą dziedziny, aczkolwiek ja postanowiłam je ze sobą zestawić, bowiem interesuję się prawem własności intelektualnej, szczególnie prawem autorskim.

Muzyk
Łukasz

Łukasz - gitarzysta basowy, puzonista oraz kompozytor. Swoją karierę rozpoczynał w muzyce klasycznej śpiewając w chórze chłopięcym. Późniejszy okres życia przyniósł początki gry w zespołach muzyki rockowej. Równolegle do zespołu rockowego zaczął grę w orkiestrze. Jego zamiłowanie do różnych gatunków muzycznych szybko przeniosło się na barwne kompozycje. Zaczynając od utworów solowych skończywszy na aranżacjach oraz kompozycjach orkiestrowych. Ostatecznie w swojej muzycznej działalności osiadł na muzyce jazzowej. Improwizacja jazzowa dodała mu kolejnej inspiracji do nowych kompozycji i aranżacji. Oprócz muzyki lubi podróże oraz dziedziny techniczne szczególnie związane z robotyką.

Dołącz do ludzi pozytywnie zakręconych , wyślij nam zdjęcia – umieścimy je na stronie , a w przyszłości korzystając z naszych usług , otrzymasz zniżkę!