Przygotuj się na niezapomnany wieczór
z naszą firmą

Eventy

Zapewniamy szeroki wachlarz usług.

Imprezy tematyczny

Imprezy plenerowe

Kompleksowo organizujemy imprezy integracyjne , festyny i pikniki. Nasza oferta jest przekrojowa a odpowiedzialność za koordynacje i przebieg imprezy spoczywa na nas Dużą wagę przywiązujemy do kwestii bezpieczeństwa i realizacji zamówienia zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi z oferty. Prosimy o kontakt, aby zapoznac Państwa ze szczegółami poszczególnych atrakcji , tak by dopasowac je do oczekiwań gości.

Konferencje i szkolenia

Oczywistym jest, że stabilna i chcąca się rozwijac firma na rynku o silnej konkurencji dba o cykliczne podnoszenie kwalifikacji. Zdobyte doświadczenia w branży eventów poparte pracą z różnymi firmami szkoleniowymi pozwalają nam polecic Państwu odpowiednią firmę szkoleniową, a my zadbamy o właściwe zaplecze techniczne.

Modelki i Hostessy

Profesjonalne doradztwo w upiększeniu państwa zlecenia zapewni modelka, fotomodelka, miss polski woj.łódzkiego, finalistka miss polski, finalistka ellite model look. Współpracujemy z agencjami modelek tak, by w dowolnym miejscu zorganizować dla Państwa pokaz mody, sesję zdjęciową wraz z projektem i realizacją.

  • modelki
  • fotomodelki
  • hostessy

Atrakcje

Prezentujemy Państwu kilka atrakcji spośród długiej ich listy. Prosimy o kontakt by zapoznac Państwa z pozostałymi atrakcjami , które zapewnią waszym gościom dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia.

Catering

Wyjątkowy Event oprócz doborowej oprawy technicznej, artystycznej musi zapewnic Państwu ucztę dla podniebienia. Catering dla Państwa świadczy usługi w branży gastronomicznej już od piętnastu lat. Dobór profesjonalnej kadry, ciągły rozwój, własny dział produkcyjny, gwarantują klientom przygotowanie dowolnej ilości dań o najwyższej jakości czego dowodem jest certyfikat jakości i bezpieczeństwa HACCP audytowany już od 3 lat przez brytyjską firmą ISOQAR

Zapytania ofertowe

Wypełnienie poniższego formularza pozwoli nam na przygotowanie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.